Televizní kanál „TVFBrno“ na YouTube

Vážení obchodní přátelé a diváci,
dovolte mi, abych vás informoval o novinkách na našemTelevizním kanálu „TVFBrno“ na YouTube: http://www.youtube.com/user/TVFBrno

Na mezinárodní internetové televizi YouTube již několik let provozuje naše televizní a reklamní společnost TVF, s.r.o. vlastní televizní kanál „TVFBrno“, kde máme přes 1.200 videí - řada z nich je právě o vašich firmách a produktech.
„TVFBrno“ funguje jako skutečná televize, má stovky registrovaných odběratelů, desetitisíce pravidelných diváků, kterými jsou především podnikatelé, manažeři a lidé s rozhodujícími pravomocemi ve firmách a různých organizacích ... Jsou to zejména ekonomicky aktivní lidé s vyššími příjmy, kteří svými názory ovlivňují řadu dalších lidí v jimi řízených firmách a ve svém okolí ...  YouTube je mezinárodní a proto máme videa v různých jazykových verzích a tím i diváky z mnoha zemí celého světa.
Videa uveřejňujeme také na technicky orientované TV StreamTech.tv a dalších kanálech.

Na našem kanálu se můžete také zaregistrovat a budete pravidelně informováni o nových pořadech. Stačí kliknout na odkaz „Odebírat“ v horní části stránky http://www.youtube.com/user/TVFBrno

Videoreklama na internetových TV je v současnosti jednou z nejúčinnějších a přitom levných forem propagace. Její účinnost se násobí propojením s dalšími formami marketingu.

Nabízíme vám proto využití našeho TV kanálu pro jakékoliv reklamní aktivity. Vyrobíme TV reportáž, videorozhovor, videofilm či krátký spot, případně upravíme starší nebo předabujeme zahraniční video. Kromě tradičních videofilmů a krátkých videospotů o produktech, nabízíme TV reportáže z různých akcí (veletrhy, eventy …), rozhovory se zajímavými osobnostmi …
Video bude na internetových TV včetně zpětného prokliku na vámi zvolený web, odkud si dáte zpětný proklik na YouTube. Video můžete sdílet či uveřejnit na vašem kanálu, vložit na Facebook, Instagram, různě šířit a užívat k prezentacím.

Vyhledávací roboti preferují webové stránky, na kterých je umístěno video nebo jiný multimediální soubor daleko více než stránky, které jsou tvořené jen prostým textem. Dle potvrzených studií je dokonce 50x vyšší pravděpodobnost zobrazení ve vyhledávači Google u stránek, na kterých je umístěno video, oproti stránce pouze textové.
YouTube má velké množství diváků z celého světa. Proto je dobré mít video i v různých jazykových verzích. Kromě angličtiny, němčiny a ruštiny vám nabízíme řadu dalších jazyků včetně čínštiny, arabštiny …

Videa vyrábíme ve vysoké profesionální full HD kvalitě dle norem pro celoplošné TV vysílání. Disponujeme kvalitní natáčecí technikou s možností dynamického natáčení - kamery jsou v pohybu na jeřábu, kolejích, steadycamu. Používáme vícekamerové snímání. Možné je i natáčení ve 4K. 

Videoukázky náročnější produkce a postprodukce: https://www.youtube.com/watch?v=J52fnIqNWnw

Další tvorbu můžete vidět na již zmíněném kanálu: http://www.youtube.com/user/TVFBrno

Pokud vás naše informace zaujala, rádi vám uděláme kompletní nabídku. Základní TV reportáž ve stopáži 3 až 5 min. nabízíme v ceně: 24.000,- Kč + DPH, včetně uveřejnění na internetových TV. V ceně je půldenní natáčení v Brně a okolí. Při natáčení mimo Brno se připočítává cestovné.

Máte-li jakékoliv přání, dotaz či nápad, neváhejte nás kontaktovat.